Nokia 3210 yeniden satışa çıkıyor, hem de yepyeni tasarımıyla

Kenya’da düzenlenen lansman etkinliğinde HMD Global, HMD Pulse akıllı telefonunu ve Nokia 225 4G‘yi tanıttı. Şirketin gündeminde bir başka Nokia telefonunun lansmanı daha var gibi görünüyor. Sızdırılan bir afişe göre, Nokia 3210’un modern bir sürümü olan Nokia 3210 (2024) tanıtıldı. Evet, Nokia 3210’un efsanevi tasarımı 25 yıl sonra modern özelliklerle geri dönüyor.

Sızdırılan afişte telefon, serinletici bir mavi renkte gösteriliyor. Nokia 6310’un hatlarını anımsatan bu modelin boyutları henüz netleşmiş değil. Ancak, klasik tasarım öğelerine sadık kalmayı başaran HMD, yenilenmiş Nokia 3210 (2024)’de bu özellikleri koruyor. Örneğin, tanıdık düğme düzeni göze çarpıyor.

Nokia 3210 yeniden satışa çıkıyor, hem de yepyeni tasarımıyla

Ancak telefonun arka yüzü, özgün modele göre daha modern bir görünüme kavuşmuş. 2024 yılı için gerekli görünen, ancak klasik estetiği biraz olsun bozan bir arka kamera eklentisi de var.

HMD logosu da cihazın alt kısmında yer alıyor. Bazı Nokia hayranları bunu beğenmese de, marka tanınırlığı için bu anlaşılabilir bir adım. Promosyon görseli, Nokia 3210 (2024) için uzun pil ömrü, Bluetooth ve 4G bağlantısı gibi özellikleri de müjdeliyor. Ancak diğer teknik detaylar henüz açıklanmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x